ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

EUROLEAGUE

ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Πρόγραμμα, βαθμολογία και αποτελέσματα της Κανονικής Περιόδου Ευρωλίγκας (EuroLeague Regular Season) για την σεζόν 2019 / 2020

#
Π
Β
ΣΥΝΟΛΟ
ΕΝ.
ΕΚ.
1
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
2
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
3
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
4
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
5
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
6
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
7
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
8
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
9
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
10
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
11
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟΥ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
12
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
13
ΧΙΜΚΙ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
14
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
15
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
16
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
17
ΑΣΒΕΛ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
18
ΖΕΝΙΤ
0
0
0-0
0-0
0
0-0
0-0
  • Πρόκριση στα Play-Off (Φάση των “8”)

 

ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ:

 

ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
3/10/19
ΧΙΜΚΙ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
3/10/19
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
3/10/19
ΑΣΒΕΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3/10/19
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
4/10/19
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
4/10/19
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
4/10/19
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΖΕΝΙΤ
4/10/19
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4/10/19
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
10/10/19
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
10/10/19
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
10/10/19
ΖΕΝΙΤ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
10/10/19
ΑΣΒΕΛ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
10/10/19
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
11/10/19
ΧΙΜΚΙ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
11/10/19
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
11/10/19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
11/10/19
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
17/10/19
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΧΙΜΚΙ
17/10/19
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
17/10/19
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
17/10/19
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
17/10/19
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΑΣΒΕΛ
17/10/19
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
18/10/19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΖΕΝΙΤ
18/10/19
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
18/10/19
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
24/10/19
ΖΕΝΙΤ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
24/10/19
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
24/10/19
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
24/10/19
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΧΙΜΚΙ
25/10/19
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
25/10/19
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΑΣΒΕΛ
25/10/19
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
25/10/19
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
25/10/19
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
29/10/19
ΧΙΜΚΙ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
29/10/19
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΖΕΝΙΤ
29/10/19
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
29/10/19
ΑΣΒΕΛ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
29/10/19
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
30/10/19
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
30/10/19
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΖΕΝΙΤ
30/10/19
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
30/10/19
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
31/10/19
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΧΙΜΚΙ
31/10/19
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
31/10/19
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
31/10/19
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΑΣΒΕΛ
1/11/19
ΖΕΝΙΤ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
1/11/19
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
1/11/19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
1/11/19
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
1/11/19
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
7/11/19
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
7/11/19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
7/11/19
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
7/11/19
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
7/11/19
ΑΣΒΕΛ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
8/11/19
ΖΕΝΙΤ-ΧΙΜΚΙ
8/11/19
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
8/11/19
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
8/11/19
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
14/11/19
ΧΙΜΚΙ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
14/11/19
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΖΕΝΙΤ
14/11/19
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
14/11/19
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
15/11/19
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
15/11/19
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΣΒΕΛ
15/11/19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
15/11/19
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
15/11/19
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
19/11/19
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19/11/19
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
19/11/19
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
19/11/19
ΑΣΒΕΛ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
19/11/19
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΧΙΜΚΙ
19/11/19
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΖΕΝΙΤ
20/11/19
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
20/11/19
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
20/11/19
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21/11/19
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
21/11/19
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21/11/19
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΧΙΜΚΙ
22/11/19
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
22/11/19
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
22/11/19
ΑΣΒΕΛ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
22/11/19
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
22/11/19
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΖΕΝΙΤ
22/11/19
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
28/11/19
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΧΙΜΚΙ
28/11/19
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
28/11/19
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
28/11/19
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
28/11/19
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΑΣΒΕΛ
29/11/19
ΖΕΝΙΤ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
29/11/19
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
29/11/19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
29/11/19
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
5/12/19
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
5/12/19
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
5/12/19
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
5/12/19
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
6/12/19
ΧΙΜΚΙ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
6/12/19
ΖΕΝΙΤ-ΑΣΒΕΛ
6/12/19
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
6/12/19
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
6/12/19
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
12/12/19
ΧΙΜΚΙ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
12/12/19
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
12/12/19
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
12/12/19
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
12/12/19
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
13/12/19
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
13/12/19
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΖΕΝΙΤ
13/12/19
ΑΣΒΕΛ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
13/12/19
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17/12/19
ΖΕΝΙΤ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
17/12/19
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
17/12/19
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
17/12/19
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
17/12/19
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
18/12/19
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
18/12/19
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
18/12/19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΧΙΜΚΙ
18/12/19
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΑΣΒΕΛ
19/12/19
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΖΕΝΙΤ
19/12/19
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19/12/19
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
19/12/19
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
20/12/19
ΧΙΜΚΙ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
20/12/19
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
20/12/19
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20/12/19
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
20/12/19
ΑΣΒΕΛ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
26/12/19
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
26/12/19
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
26/12/19
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
26/12/19
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
26/12/19
ΑΣΒΕΛ-ΧΙΜΚΙ
27/12/19
ΖΕΝΙΤ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
27/12/19
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
27/12/19
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
27/12/19
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2/1/20
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
2/1/20
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
2/1/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
2/1/20
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
3/1/20
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
3/1/20
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΧΙΜΚΙ
3/1/20
ΑΣΒΕΛ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
3/1/20
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΖΕΝΙΤ
3/1/20
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
9/1/20
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
9/1/20
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
9/1/20
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
9/1/20
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
10/1/20
ΧΙΜΚΙ-ΖΕΝΙΤ
10/1/20
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
10/1/20
ΑΣΒΕΛ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
10/1/20
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10/1/20
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
14/1/20
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
14/1/20
ΧΙΜΚΙ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
14/1/20
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
14/1/20
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΑΣΒΕΛ
14/1/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
14/1/20
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
15/1/20
ΖΕΝΙΤ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
15/1/20
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
15/1/20
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
16/1/20
ΧΙΜΚΙ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
16/1/20
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
16/1/20
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
17/1/20
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
17/1/20
ΖΕΝΙΤ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
17/1/20
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΑΣΒΕΛ
17/1/20
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
17/1/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
17/1/20
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
23/1/20
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
23/1/20
ΖΕΝΙΤ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
23/1/20
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
23/1/20
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΧΙΜΚΙ
23/1/20
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
24/1/20
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
24/1/20
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
24/1/20
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΒΕΛ
24/1/20
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
30/1/20
ΧΙΜΚΙ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
30/1/20
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
30/1/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
30/1/20
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
30/1/20
ΑΣΒΕΛ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
30/1/20
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΖΕΝΙΤ
31/1/20
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
31/1/20
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
31/1/20
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
4/2/20
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
4/2/20
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4/2/20
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
4/2/20
ΑΣΒΕΛ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
4/2/20
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
5/2/20
ΖΕΝΙΤ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
5/2/20
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
5/2/20
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΧΙΜΚΙ
5/2/20
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
6/2/20
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
6/2/20
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
6/2/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
6/2/20
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΑΣΒΕΛ
7/2/20
ΧΙΜΚΙ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7/2/20
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
7/2/20
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
7/2/20
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΖΕΝΙΤ
7/2/20
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
20/2/20
ΖΕΝΙΤ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
20/2/20
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
20/2/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΒΕΛ
20/2/20
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΧΙΜΚΙ
20/2/20
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
21/2/20
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21/2/20
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
21/2/20
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
21/2/20
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
27/2/20
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
27/2/20
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
27/2/20
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
27/2/20
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
28/2/20
ΧΙΜΚΙ-ΑΣΒΕΛ
28/2/20
ΖΕΝΙΤ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
28/2/20
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
28/2/20
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
28/2/20
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
3/3/20
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΖΕΝΙΤ
3/3/20
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΧΙΜΚΙ
3/3/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
3/3/20
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
3/3/20
ΑΣΒΕΛ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
4/3/20
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4/3/20
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
4/3/20
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
4/3/20
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
5/3/20
ΖΕΝΙΤ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
5/3/20
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
5/3/20
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΑΣΒΕΛ
5/3/20
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
6/3/20
ΧΙΜΚΙ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
6/3/20
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
6/3/20
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
6/3/20
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
6/3/20
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
12/3/20
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
12/3/20
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
12/3/20
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
12/3/20
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12/3/20
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
13/3/20
ΧΙΜΚΙ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
13/3/20
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
13/3/20
ΑΣΒΕΛ-ΖΕΝΙΤ
13/3/20
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
19/3/20
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΑΣΒΕΛ
19/3/20
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19/3/20
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΖΕΝΙΤ
19/3/20
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΧΙΜΚΙ
20/3/20
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
20/3/20
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
20/3/20
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
20/3/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
20/3/20
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
24/3/20
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
24/3/20
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
24/3/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
24/3/20
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
24/3/20
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
25/3/20
ΖΕΝΙΤ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
25/3/20
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΧΙΜΚΙ
25/3/20
ΑΣΒΕΛ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
25/3/20
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
26/3/20
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
26/3/20
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
26/3/20
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ-ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
26/3/20
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
27/3/20
ΧΙΜΚΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
27/3/20
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
27/3/20
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΖΕΝΙΤ
27/3/20
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΑΣΒΕΛ
27/3/20
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
2/4/20
ΖΕΝΙΤ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ
2/4/20
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2/4/20
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΑΣΒΕΛ
2/4/20
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
3/4/20
ΧΙΜΚΙ-ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ
3/4/20
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
3/4/20
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
3/4/20
ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3/4/20
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ
9/4/20
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
9/4/20
ΟΛΙΜΠΙΑ ΜΙΛΑΝΟ-ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
9/4/20
ΑΣΒΕΛ-ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
9/4/20
ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
10/4/20
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ-ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ
10/4/20
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
10/4/20
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΧΙΜΚΙ
10/4/20
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
10/4/20
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΖΕΝΙΤ

ΜΕΝΟΥ:

EUROLEAGUE